CHEMICKÉ PÍLINGY

Nebojte sa chemických pílingov. Nové generácie chemických pílingov pomáhajú dosiahnuť maximálny efekt pre problematickú, aknóznu a mastnú pleť, redukciu a  vyhladenie vrások, zjemnenie až odstránenie hyperpigmentácie, citeľné spevnenie pleti a lifting,  a to všetko  bez nežiadúcich účinkov ako je začervenanie či olupovanie pleti. 
PRX-T33 A TEKUTÝ LASER

PRX-T 33 LIFTING A REMODELÁCIA / TEKUTÝ LASER

Vďaka unikátnej kombinácii aktívnych látok je možné terapiu PRX-T33 absolvovať celoročne.  Revolučná technológia remodelácie a revitalizácie dermy v celej hrúbke bez použitia injekčných techník, bez poškodenia povrchu kože, bez rehabilitačného obdobia.

VIAC O PRX-T33

CHEMICKÝ PÍLING S PEPTIDMI & AHA KYSELINAMI

Upravuje činnosť mazových žliaz, vyrovnáva vrchnú vrstvu pokožky, hĺbkovo hydratuje, odstraňuje odumreté bunky, obnovuje pevnosť a pružnosť, zjednocuje farebný tón pleti, redukuje vrásky, zužuje rozšírené póry, zlepšuje celkový stav pleti. Veľmi pekne zaberá aj tínedžerom na zlepšenie stavu mastnej, aknóznej a problematickej pleti. 

VIAC O AHA KYSELINÁCH S PEPTIDMI

UTSUKUSY CHEMICKÝ PÍLING

Pokročilý rad špecifických chemických peelingov sa používajú  na liečbu  hyperpigmentácií, prejavov jednotlivých štádií starnutia a stetopatií ako je akné a jeho následky, kuperóza, rosacea, strie a iné nedokonalosti pleti. 

Odporúčame pre vekové kategórie 35+, 40+, 50+ 60++

VIAC O UTSUKUSY