TRVALÁ EPILÁCIA CHĹPKOV ELEKTRICKOU IHLOU

Ak ste žena a trápite sa s nežiadúcim ochlpením (hypertrichózou) nad hornou perou, medzi obočím, na brade alebo lícach, pravdepodobne je to spôsobené hormonálnymi zmenami vo Vašom tele alebo endokrinnými ochoreniami.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Špeciálna elektrická ihla sa používa na trvalé odstránenie chĺpkov na menších plochách, pretože chĺpky sa odstraňujú po jednom. Jedno ošetrenie trvá od 10 do 30 minút podľa veľkosti ošetrovanej plochy, ale oplatí sa vydržať. Pri ošetrení je korienok chĺpka zasiahnutý elektrickým prúdom, ktorého intenzita sa nastavuje podľa citlivosti klienta. Chĺpok sa môže potom vytiahnuť pinzetou alebo o pár dní vypadne sám. Korienok tak stráca schopnosť obnoviť sa. Ošetrenie je nutné opakovať, pretože nie všetky chĺpky sú v rovnakej rastovej fáze.

Takéto odstránenie chĺpkov je bezpečné pre organizmus i pre vašu pokožku . Nedochádza k nežiadúcim účinkom ako sú pigmentové škvrny, jazvy alebo popáleniny, ako pri laseroch či fotoepiláciách. Pri odstránení chĺpkov elektrickou ihlou sa pôsobí cielene na korienok s chĺpkom a nepoškodzuje sa okolitá pokožka. Veľkým plusom pri tejto metóde je, že dochádza pri zohrievaní okolitého tkaniva k zmnoženiu fibroblastových buniek, ktoré nám slúžia ako spojnice kolagénových a elastínových vlákien, takže dochádza aj k jemnému vyhladeniu pokožky.

Pred prvým ošetrením odporúčame chĺpky niekoľko dní pred ošetrením oholiť, nie depilovať ani vytrhávať pinzetou, aby sme mohli zachytiť maximálne množstvo korienkov. Procedúru je potrebné podľa stavu opakovať, väčšinou 3-10 krát v 2-týždňových odstupoch. Ak si klient želá, môžeme pred samotným ošetrením naniesť na ošetrovanú oblasť pokožky anestetický krém na dobu 15 až 20 minút, aby bolo ošetrenie čo najmenej nepríjemné.

Následne sa pristupuje k samotnému ošetreniu.

Ošetrujeme iba oblasť tváre: brada, oblasť nad hornou perou, líca, medzi obočím, spodná čeľusť, krk.

Cenník procedúry:

Epilácia elektrickou ihlou 10 min.     20,- EUR

Každých začatých 5 min.         10,- EUR

Anestetický krém              8,- EUR