MEZOTERAPIA A BIOREVITALIZÁCIA VITALINJEKTOROM

Prirodzené a celoplošné omladenie tváre, očného okolia, krku a dekoltu.

Lifting, hĺbková hydratácia, spevnenie, riešenie problematickej pokožky.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Cieľom ošetrenia je odstránenie známok starnutia spôsobených jednak mimikou a jednak úbytkom kyseliny hyalurónovej a znížením elasticity a pevnosti pokožky. To všetko pri zachovaní prirodzenosti vzhľadu.

Dodanie nezosieťovanej alebo jemne zosieťovanej kyseliny hyalurónovej spolu s vitamínmi, minerálmi, aminokyselinami, antioxidantami či s extraktom z kmeňových buniek , pôsobí na obnovu kolagénu a elastínu a zvyšuje pevnosť a elasticitu pokožky.

Používame iba kvalitné produkty španielskej značky RRS HA vyrobené a určené špeciálne na použitie vitalinjektorom a produkty Estéme professional care vyrobené vo Švajčiarsku, pre náročné klientky 45+, 50+, 60+  s obsahom  Allstem. extractTM  s komplexom bioaktívnych látok z kmeňových buniek.  

Špeciálne biorevitalizačné komplexy pomáhajú dosiahnuť výrazné omladenie pokožky, lifting, spevnenie a hydratáciu kože, zjemnenie vrások, zlepšenie vzhľadu očných kontúr, vrások okolo očí, tmavých kruhov, vzhľadu "unavených" očí, ako aj riešenie rôznych problémov (nežiadúce pigmentácie, jazvičky, akné...)

Priebeh ošetrenia

Biorevitalizačný komplex vybraný  podľa typu pleti a požadovaného účinku  sa aplikuje vitalinjektorom, teda mnohopočetnými vpichmi veľmi tenkými ihlami priamo do pokožky. Oblasť ošetrenia môže byť znecitlivená anestetickým krémom. Samotné ošetrenie trvá cca 20 minút. Na záver ošetrenia pleť upokojíme maskou s rýchlou regeneračnou schopnosťou.

Kontraindikáce: užívanie antibiotík, užívanie liekov na riedenie krvi, užívanie Retinol A na lekársky predpis, herpes zoster, akútne zápalové zmeny na koži, psoriáza, diabetes, zvýšená citlivosť kože, alergie na lokálne, povrchové anestetické krémy, ošetrenie nie je vhodné pre tehotné ženy a dojčiace matky

Po ošetrení

Bezprostredne po ošetrení môže byť pleť červená, maličké vpichy môžu byť viditeľné. Doporučujeme nechať pleť aspoň 2-3 hodiny upokojiť, potom sa môže aplikovať mejkap. Týždeň sa vyhnite extrémnym teplotám (solárium, sauna, kryokomora) a v deň ošetrenia aj fyzickej záťaži. Na druhý deň môžete ísť pokojne do práce, ale napríklad spoločenskú akciu plánujte s odstupom niekoľkých dní. Najlepší účinok sa dostaví cca po 2-3 týždňoch – pleť je viditeľne hladšia, pevnejšia a žiarivejšia.

Frekvencia ošetrení

Kedykoľvek v priebehu roka pre vylepšenie a omladenie pleti, ale nie častejšie ako raz za 3 mesiace.

Cenník (biorevitalizačné komplexy je možné aj kombinovať, v takom prípade bude cena dohodnutá ešte pred ošetrením):

RRS HA Hyalift  1 oblasť - tvár/krk/dekolt  (antiage účinky, hĺbková hydratácia)                          120,- EUR

RRS HA Tensor - lifting spodných kontúr a líc                                                        120,- EUR

RRS HA Eyes  - zlepšenie vzhľadu očných kontúr                                                           80,- EUR

ESTEME 1 oblasť - tvár/krk/dekolt (pre náročné  klientky 45+, 50+, 60+..)                    190,- EUR 

Estéme professional care

Produkt Estéme prirodzene aktivuje a podporuje vlastnú regeneráciu buniek. Spĺňa požiadavky najnáročnejších klientov, ktorí očakávajú viditeľný výsledok s použitím bezpečných ingrediencií. Obsiahnutý allstem. extractTM je unikátny predovšetkým vďaka komplexu bioaktívnych látok z kmeňových buniek.Doprajte svojej pleti a tiež svojej vlasovej pokožke starostlivosť s kozmetikou estéme, ktorá spája najnovšie poznatky výskumu kmeňových buniek a skúsenosti výrobcov švajčiarskej kozmetiky microsTECH.


Allstem. extractTM obsahuje komplex bioaktívnych látok z kmeňových buniek

▪️stimuluje bunkovú regeneráciu v pokožke

▪️redukuje vrásky a predchádza ich tvorbe

▪️zlepšuje vitalitu a pružnosť pokožky

▪️chráni proti pôsobeniu voľných radikálov

▪️vyživuje a zvláčňuje pokožku


Kyselina hyalurónová (HA) 
Nízkomolekulárna HA preniká do spodných vrstiev pokožky, kde hĺbkovohydratuje, vypĺňa objem a spevňuje stimuláciu tvorby kolagénovýcha elastínových vlákien. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová vytvára ochrannú vrstvu a zaisťujeuzamknutie hydratácie v pokožke

Biomimetické peptidy
▪️štruktúrou napodobňujú telu vlastné látky

▪️navodzujú produkciu kolagénových a elastínových vlákien a ďalších zložiekmedzibunkovej hmoty

▪️obnovujú hutnosť a pevnosť pleti▪️redukujú pigmentové škvrny a zjednocujú tón pleti


Rastové faktory
EGF – navodzujú obnovu kožných buniek a produkciu kolagénov a elastínu

VEGF - stimulujú tvorbu ciev, čím zlepšuje prekrvenie tkaniva a dostupnosť živín

TGFa – podporujú hojenie a regeneráciu pokožky, stimuluje delenie kožných buniek