CHEMICKÝ PEELING S PEPTIDMI / AHA KYSELINY

Chemický povrchový peeling s kyselinou mandľovou a pyrohroznovou a s  komplexom prírodných peptidov dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje jej nedostatky. Odporúčame pre vekovú kategóriu do 35 rokov. Vhodné aj pre tínedžerov. 

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Nová generácia chemických peelingov pomáha dosiahnuť maximálny efekt pre redukciu, vyhladenie vrások, zjemnenie až odstránenie hyperpigmentácie a to bez nežiadúcich účinkov ako sú začervenanie či olupovanie pleti. Systém omladzuje pleť nahradením odumretých buniek za nové bunky bez podráždenia a bolesti. Aplikácia chemických pílingov novej generácie je bezpečná a vhodná pre citlivú aj problematickú pleť, aknózne problémy, rozšírené póry, hyperpigmentáciu, hlbšie vrásky a menšie nepravidelnosti. Pleť už po prvej aplikácii vyzerá sviežejšie, mladšie a vďaka liftingovému efektu aj vypnutejšie. Štruktúra pleti je viditeľne lepšia.

 Pre čo najlepšie výsledky odporúčame absolvovať kúru 4-5 sedení v rozpätí 7-10 dní medzi jednotlivými procedúrami. Ideálne obdobie pre absolvovanie kúry je na jeseň a v zime. 

V cene ošetrenia je zahrnuté:

  • povrchové vyčistenie pleti

  • aplikácia systému chemického peelingu (chemický peeling/neutralizácia)

  •  Aplikácia revolučného peptidového séra s intenzívnym regeneračným, upokojujúcim a vyživujúcim účinkom 

  • Aplikácia kolagénovej gelovej masky s biopeptidmi  pre obnovu buniek, revitalizáciu, hydratáciu, výživu a spevnenie pleti

  • Aplikácia denného krému s komplexom prírodných peptidov s postupným uvoľňovaním hydratačných látok pre dlhodobú hydratáciu pleti.

ÚČINKY:

Upravuje činnosť mazových žliaz, vyrovnáva vrchnú vrstvu pokožky, hĺbkovo hydratuje, redukuje sekréciu kožného mazu, odstraňuje odumreté bunky, obnovuje pevnosť a pružnosť, zjednocuje farebný tón pleti, redukuje vrásky, zmierňuje príznaky akné, zužuje rozšírené póry, zlepšuje celkový stav pleti

Cenník:

Chemický peeling 1 sedenie       39,90 EUR        

Chemický peeling 4 sedenia        149,-  EUR