FARBENIE OBOČIA HENNOU - BROW BIOHENNA

Úprava obočia Brow BioHennou pre dlhodobo dokonalo vyzerajúce obočie

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Čo je Brow BioHenna

Brow BioHenna je najvyhľadávanejšia úprava obočia dnešnej doby. Ide o prírodné farbivo vyrobené z henny, starodávnej rastliny.


Na rozdiel od klasických farieb na obočie vydrží dlhšie a zároveň pomáha obnoviť slabé a poškodené vlasové folikuly. Brow BioHenna preniká do hĺbky vlasového folikulu, vďaka čomu môže každý chĺpok maximálne vyživiť. Ďalšou obrovskou výhodou tejto metódy je intenzívnejšie zafarbenie pokožky. Je zložená z prírodných ingrediencií. Zároveň oživuje prirodzený tvar obočia.

Ako prebieha procedúra

  • Odlíčenie a odmastenie pokožky obočia

  • Formovanie obočia pinzetou

  • Aplikácia BioHenna Farby odtieň sa vyberá podľa typu obočia klienta

  • Aplikácia výživného krému na obočie a očné viečko

 Trvanie procedúry 40 minút           

Cena farbenia obočia aj s formovaním     25€

Na čo si treba dať pozor a aká je následná starostlivosť

Najdôležitejších je prvých 24 hodín po aplikácii! Je potrebné nevystavovať obočie kontaktu s vodou ani nadmernej vlhkosti. Nenanášať na obočie žiaden make-up. Nenavštíviť saunu, solárium, neopaľovať sa. Tieto obmedzenia platia IBA prvých 24 hodín. Ďalej by ste sa po aplikácii Brow BioHenna mali vyhnúť používaniu peelingu v oblastí obočia a v jeho tesnej blízkosti, tak isto si nenanášať žiadne krémy cez obočie, oleje a ani séra na rast obočia. Ďalej si neodličovať obočie s prostriedkami na odlíčenie s obsahom oleja.

Kedy neodporúčame podstúpiť túto procedúru

Brow BioHennu nie je vhodné absolvovať tesne po väčšom úraze alebo operácií v očnom okolí. Po aplikácií botoxu alebo kyseliny hyalurónovej na čele a v očnom okolí

U ťažko alergických zákazníčok je lepšie urobiť test znášanlivosti a to minimálne 48 hodín pred aplikáciou, nakoľko môže Brow BioHenna obsahovať alergény.

U zákazníčok, ktoré prechádzajú hormonálnymi zmenami Brow BioHenna nemusí držať ako má, ale môže. Ide o veľmi individuálnu záležitosť. Farba môže mať kratšiu životnosť pri tehotenstve, pri hormonálnej liečbe a v období tesne pred menštruáciou a v prvých dňoch menštruácie.