HYALURON PEN

Vyhladenie vrások, či zväčšenie objemu pier kyselinou hyalurónovou. Vďaka Hyaluron pen je aplikácia kyseliny hyalurónovej bezbolestná a účinná niekoľko mesiacov. 

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Hyaluron pen je prístroj, ktorý využíva metódu vysokotlakovej technológie a dokáže do pokožky vpraviť kyselinu hyalurónovú neinvazívne – bez použitia ihly. Nedochádza k porušeniu integrity kože, pracuje sa v oblasti epidermy.

Kyselina hyalurónová je látka viažúca vlhkosť a prirodzene sa vyskytuje v tele. Zaisťuje pružnosť pokožky a podporuje tvorbu kolagénu. Kyselina hyalurónová viaže veľmi veľké množstvo vody a je preto dôležitou zložkou vlastného spojivového tkaniva. Po aplikácii kyseliny hyalurónovej do pokožky akýmkoľvek spôsobom je dôležité prijímať dostatočné množstvo vody, dodržiavať pitný režim.

Výhody použitia Hyaluron pen:

Rýchla aplikácia – procedúra trvá 30-45 minút. Bezbolestná procedúra – nie je potrebný anestetický krém. Hygienická a bezpečná aplikácia bez ihiel. Aplikácia je efektívna, trvácnosť je podľa typu pleti 3-9 mesiacov .

Používame certifikovaný prístroj a dermatologicky testované a certifikované produkty.

Od aplikácie kyseliny hyalurónovej do pokožky hyalurónovým perom môžete očakávať:

  • Vyhladenie, zjemnenie  nosovoústnych rýh, „fajčiarskych“ vrások, vrások na tvári

  • Zväčšenie objemu pier

  • Omladenie pleti

  • Vypnutie pokožky, zvýšenie látkovej výmeny, spomalenie prejavov starnutia

  • Zvýšenie hydratácie, pružnosti a žiarivosti  pleti

  • Aktiváciu kolagénových buniek

Cenník:

Kyselina hyalurónová 1,0 ml                          120, - EUR     V cene 1x ošetrenie a v prípade potreby 1x korekcia,  cena za 1 oblasť :vrásky okolie očí/ čelo /mierne zväčšenie objemu pier

Kyselina hyalurónová 1,25 ml - 2,0 ml         150 - 220,-  EUR     V cene 1x ošetrenie a v prípade potreby 1x korekciacena za 1 oblasť : hlbšie vrásky okolie očí/ čelo /nosovo ústne ryhy/fajčiarske vrásky /výraznejšie zväčšenie objemu pier

Množstvo materiálu a cena za ošetrenie bude určená a dohodnutá vopred pri osobnej konzultácii s klientom.