KARBOXY TERAPIA  (+microneedling)

Účinky tejto luxusnej procedúry pocítite a uvidíte už po prvom ošetrení. Pleť je vďaka okysličeniu a profesionálnym séram so vzácnymi zložkami viditeľne omladená, žiarivá, so zlepšenou štruktúrou pleti.
Karboxyterapia je profesionálne ošetrenie pleti, ktoré je zložené z niekoľkých synergicky fungujúcich krokov: dvojfázová CO2 karboxymaska TOK-TOK Medisco, microneedling a aplikácia UTSUKUSY BIOLOGIC  séra pre dosiahnutie  požadovaného efektu.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

EZ CO2 PLEŤOVÁ KARBOXYMASKA TOK-TOK MEDISCO

"Kyslíková" maska ​​ vyrovnáva tón pleti, má rozjasňujúci účinok, znižuje podráždenie a prejavy zápalu, zlepšuje tonus a pružnosť pleti. Pôsobí stimulačne na metabolické procesy tukového tkaniva, čím znižuje objem dvojitej brady. 

Inteligentná dvojfázová technológia sa skladá z dvoch zložiek: netkanej masky a aktivačného gélu, ktoré vzájomne pôsobia a spúšťajú produkciu oxidu uhličitého. To zase stimuluje tok okysličenej krvi do tkanív, zlepšuje pleť, zlepšuje tón pleti a pružnosť

Maska ​​nasýti bunky kyslíkom, pripraví  pokožku na prijatie aktívnych účinných látok, stimuluje krvný obeh. Vďaka stimulačným účinkom masky sú všetky následné kozmetické a terapeutické procedúry priaznivo vnímané pokožkou, čo zabezpečuje vyššiu účinnosť.

MICRONEEDLING

Vďaka jemným vpichom v pokožke vytvoríme mikrokanáliky, cez ktoré bez prekážok prenikajú aktívne kozmetické látky až do dermálnej vrstvy, čo mnohonásobne zvyšuje efektívnosť procedúry.


SÉRA UTSUKUSY  BIOLOGIC 

Profesionálne séra so vzácnymi zložkami dodávajú pleti hydratáciu, výživu, obnovujú pokožku, spomaľujú  proces starnutia, výrazne zjemňujú vrásky, pôsobia protialergicky, antibakteriálne, odstraňujú zápaly, upokojujú citlivú pokožku a aktivujú hojenie poškodenej pokožky. 

Účinky: regenerácia a obnova pokožky, zvýšenie turgoru a pružnosti pokožky, odstránenie zmien spôsobených vekom, odstránenie poškodení pokožky (jazvy, rany, drsnosť, strie), stimulácia neokolagenézy, lifting (spevnenie kolagénových vlákien), vyhladenie vrások, zníženie opuchov,  zosvetlenie pigmentácie, posilnenie pokožky v okolí očí

Extrakty rastlinných kmeňových buniek poskytujú antioxidačnú ochranu, bránia pokožku pred fotopoškodením, pomáhajú proti zápalom.

CENNÍK CARBOXYTERAPIA (+MICRONEEDLING)

TVÁR alebo KRK alebo DEKOLT  1 sedenie        69,90 EUR  +microneedling 10,- EUR 

AKCIA NA JAR A LETO  od   1.4.2024 DO 31.8.2024

CARBOXYTERAPIA  59, - EUR

CARBOXY+MICRONEEDLING 65,- EUR