UTSUKUSY BIOSTIMULÁCIA 

LIFTING / OMLADENIE / PROBLEMATICKÁ PLEŤ / POŠKODENÁ PLEŤ/LIFTING OČNÝCH VIEČOK A VRÁSOK / LIFTING A OMLADENIE KRKU A DEKOLTU

Veľmi intenzívne Utsukusy procedúry na tvár sú zamerané na tvár, okolie očí a viečka, krk a dekoltna  starnúcu pleť, ochabnutú pokožku,  suchú pleť, vrásky, mastnú, problematickú  a aknóznu pleť, seboreu,  rozšírené póry, rozšírené žilky, pleť poškodenú slnkom, jazvičky, škvrny na tvári. Procedúra na okolie očí nadvihne horné viečko, redukuje  kruhy a vačky pod očami s viditeľnými účinkami už po prvom sedení.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Spojenie chemických pílingov Utsukusy, microneedlingu a jedinečných „koktejlov“ zameraných na riešenie konkrétneho problému počas jednej procedúry,  pomáhajú rýchlo a efektívne dosiahnuť požadované výsledky. 

Výsledky: celkové omladenie pleti, regenerácia pokožky, výrazné  zlepšenie hydratácie, pevnosti a pružnosti pleti, remodelácia a spevnenie kontúr/oválu tváre, redukcia vrások, regulácia tvorby mazu, liečba zápalových ložísk a akné, zmenšenie rozšírených pórov, zjemnenie jazvičiek, zosvetlenie pleti, redukcia pigmentových škvŕn.

Pre čo najlepšie výsledky odporúčame absolvovať 2 - 5 sedení v intervale 7-14 dní a pre udržanie efektu procedúru absolvovať raz za 4-8 týždňov.

V procedúre je zahrnuté:
čistenie pleti  / chemický peeling špeciálne určený na typ pleti / aplikácia koktejlu podľa typu pleti a požadovaného výsledku / microneedling pre hlboké zapracovanie séra do pokožky / maska na tvár  / fototerapia 20 min. / aplikácia hydratačného  krému / aplikácia krému s ochranným faktorom SPF50 . 
 Procedúra je príjemná a relaxačná, vhodná aj pre vegánov. 

Cenník

CELÁ TVÁR - trvanie 75 minút

1 sedenie          65,- EUR

4 sedenia       220,- EUR

LIFTING PODBRADOK, KRK A DEKOLT - trvanie 75 minút

1 sedenie          65,- EUR

4 sedenia       220,- EUR

LIFTING OČNÉHO OKOLIA A VIEČOK -  trvanie 60 minút

1 sedenie          45,- EUR

4 sedenia        165,- EUR