HIFU 3D - LIFTING TVÁRE, KRKU A DEKOLTU (ULTHERAPIA)

Lifting bez skalpela fokusovanou ultrazvukovou metódou HIFU 3D na omladzovanie, ktorá vyzdvihne obočie, rozžiari pohľad či pozdvihne padnuté líca a zlepší pleť prirodzene, bez chirurgického zákroku. Zahŕňa spevnenie ovisnutej pokožky, lifting, úbytok vrások a prejasnenie rysov tváre. Tvorba nového kolagénu v podkoží spôsobí aj celkové spomalenie starnutia.

Pre objednanie na procedúru v Košiciach alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759  alebo si rezervujte termín online.

Prístroj HIFU 3D je  zdokonalená verzia veľmi úspešného predchodcu. Umožňuje lepšie a dokonalejšie nastavenie jednotlivých parametrov a zároveň umožňuje vykonať až 11 línií na jedno priloženie nadstavca, čo urýchľuje a spresňuje výkon ošetrenia. 

Prístroj s technológiou HIFU Lifting bez skalpela bol pôvodne vyvinutý pre liečbu nádorových ochorení. Je založený na HIFU - High Intensity Focused Ultrasound, čo znamená vysoko fokusovaný ultrazvukový systém pre pokožku.

HIFU spôsobuje celkové omladenie pokožky s dlhodobým efektom už po jednom ošetrení.

PRINCÍP OŠETRENIA

Prístroj vygeneruje ultrazvukovú energiu a prenesie ju do cieľových tkanív. Energia z tohto prístroja dokáže pôsobiť ako na dermis, tak aj do vrstvy SMAS (väzivové svalové tkanivo pod dermis) a ošetruje tak pokožku nielen na jej povrchu, ale komplexne a do hĺbky.

HIFU vysiela vlny - cielené impulzy do hĺbky 1,5 - 3,0 - 4,5 mm pod pokožku, kde pôsobí v rovnakej vrstve ako pri chirurgickom zákroku. Pokožka reaguje tak, že sa v nej začne vytvárať nový kolagén a pleť sa viditeľne vypína a spevňuje. Tvorba kolagénu prebieha aj po zákroku. Ošetrenie sa vykonáva bez poškodenia povrchu pokožky , a tým patrí Hifu Ultherapy k najúčinnejším v oblasti neinvazívnych ošetrení. Výsledky z ošetrenia pretrvávajú niekoľko rokov.

Prvé výsledky sú viditeľné približne 2-3 mesiace po ošetrení, tvorba kolagénu však pokračuje a ďalšie výsledky liftingového efektu "prichádzajú" ešte 4-6 mesiacov po zákroku.

V závislosti od stavu pleti a veku klienta odporúčame pre čo najlepšie výsledky absolvovať 1-3 ošetrenia v priebehu cca 6 mesiacov. (pri prípadnom druhom a treťom ošetrení v priebehu 6 mesiacov poskytujeme zľavy vo výške 15% - 20%).  

Pre spomalenie starnutia a udržanie tvorby kolagénu, odporúčame absolvovať ďalšie ošetrenie o 12-18 mesiacov.

Kontraindikácie / ošetrenie nesmiete podstúpiť, ak máte:

  • kardiostimulátor a kovové časti v tele

  • poruchy zrážanlivosti krvi

  • tehotenstvo, dojčenie

  • diabetes

  • onkologické ochorenia

  • zápalové ochorenia v mieste ošetrenia

  • herpes , iné aktívne infekcie , AIDS a HIV

  • epilepsia a iné neurologické poruchy

  • ekzém a tetovanie v mieste ošetrenia

  • nedávne aplikácie botoxu alebo kyseliny hyalurónovej (v mieste ošetrenia)

CENNÍK:

Konzultácia je vždy zdarma, aj v prípade, že ošetrenie neabsolvujete. Zľavy platia v prípade, že absolvujete 2-3 sedenia v priebehu 6 mesiacov. 

Čelo a očné okolie                        159,- EUR              (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Líca                                                     199,- EUR                   (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Spodné kontúry a podbradok                          159,- EUR                    (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)  

Líca, spodné kontúry a podbradok          348,- EUR                     (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Celá tvár, spodné kontúry a podbradok         499,- EUR / AKCIA 449- EUR   (2. sedenie zľava  5%, 3.sedenie zľava  8 %)

Krk, spodné kontúry a podbradok           348,- EUR                       (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Krk                                      199,- EUR                   (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Dekolt                                      199,- EUR                        (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Krk, dekolt                      388,- EUR           (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)