DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA / OZONIZÉR

Diamantová mikrodermabrázia je pre pleť veľmi efektívna, účinná a bezpečná procedúra na omladenie, určená pre všetky typy pleti.  
Ozonizér zlepšuje, prekrvuje, spevňuje, uzatvára póry a dezinfikuje pokožku.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA funguje na princípe mechanického peelingu, keď diamantové čiastočky obrusujú vrchnú vrstvu pokožky , čím sa odstránia odumreté, už nepotrebné bunky a súčasne, vďaka vákuu, pleť hĺbkovo čistia a rozjasňujú. Sila ošetrenia sa reguluje podľa problému, ktorý klient potrebuje riešiť. Účinné látky sa zapracujú hlbšie do pleti, čím sa zvyšuje ich účinnosť. 

Účinky diamantovej dermabrázie sú viditeľné už po prvom ošetrení. V období jesene a zimy odporúčame absolvovať 3-6 sedení pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

Indikácie:  redukcia a vyhladenie jemných vrások, vylepšenie vzhľadu, až odstránenie jazvičiek po akné, pooperačných jaziev a strií, hĺbkové čistenie pórov, redukcia rozšírených pórov, zníženie produkcie kožného mazu u mastnej pleti, zlepšenie prekrvenia, zrýchlenie toku lymfy a metabolizmu pleti, odstránenie povrchových pigmentácií a farebné zjednotenie pleti, rejuvenizácia a regenerácia pleti, podpora tvorby vlastného kolagénu, vhodná pre pleť citlivú na chemické prípravky

OZONIZÉR  je špeciálny vysokofrekvenčný prístroj so sklenenými trubicami, naplnenými vzácnymi plynmi - argón (červená farba) alebo neón (modrá farba).  Pomocou striedavého priameho prúdu prístroj ovplyvňuje nervové zakončenia v tele, čím sa zlepšuje prekrvenie pokožky  a vzniká ozón, ktorý má dezinfekčné, antiseptické  a liečivé účinkyGenerované teplo pridáva ošetreniu aj relaxačný a upokojujúci účinok.

Používanie ozonizéru zlepšuje, prekrvuje, spevňuje a dezinfikuje pokožku,  ideálny na dezinfekciu a uzatvorenie pórov po hĺbkovom vyčistení pleti. 

Indikácie:  Akné, rozšírené póry, mastná pleť, jazvičky, jemné vrásky, vypadávanie vlasov, lupiny, bolesti hlavy, nespavosť

Ošetrenie Diamantová mikrodermabrázia / Diamantová mikrodermabrázia+Ozonizér  s aplikáciou aktívnych ampuliek obsahuje:

  • Kompletná diagnostika pleti, zistenie stavu pleti (tonusu a turgoru pleti)

  • Povrchové očistenie pleti Zeitgard elektrickou kefkou s mikrostriebrom

  • Mikrodermabrázia (odstránenie nepotrebných, už mŕtvych buniek pleti) 15-20 min.  

  • Hĺbkové manuálne dočistenie pleti podľa stavu klienta ( je možné vynechať, nižšia cena v cenníku)

  • Ozonizér 

  • Aplikácia peptidového séra s intenzívnym regeneračným, upokojujúcim a vyživujúcim účinkom

  • Aplikácia Repair collagen gel pre výživu pleti, zmiernenie podráždenia a posilnenie prirodzených obranných mechanizmov pokožky

  • Aplikácia LARENS kozmeceutík s obsahom Biopetide Complex podľa typu pleti a požadovaného efektu (hydratačný, liftingový alebo protizápalový efekt)

  • Aplikácia denného krému s komplexom prírodných peptidov s postupným uvoľňovaním hydratačných látok pre dlhodobú hydratáciu pleti.

Cenník

Diamantová mikrodermabrázia                               1 sedenie :         24,90 / 29,90 EUR       

Diamantová mikrodermabrázia+Ozonizér             1 sedenie :         34,90 / 39,90 EUR