MANIKÚRA , GÉLLAK,  GÉLOVÉ NECHTY A NECHTOVÝ DIZAJN

Rozžiarte svoje ruky a nechty  zdravým vzhľadom, krásnymi farbami, vzormi  a perfektným tvarom. Vaše nechty Vám upravíme podľa Vašich predstáv alebo Vám poradíme, ktorý druh manikúry je pre Vás najvhodnejší.  

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Používame iba profesionálne a certifikované materiály a nástroje najvyššej kvality, aby sme zaručili bezpečnosť  a šetrné zaobchádzanie s Vašimi rukami a nechtami. 

MANIKÚRA POČAS KOZMETICKEJ PROCEDÚRY

Počas Vašej kozmetickej procedúry Vám urobíme podľa Vášho výberu suchú, mokrú, wellness alebo japonskú manikúru.
Trvanie: 30-60 min.
Cena: od 15,- EUR do 20,- EUR

REZERVOVAŤ TERMÍN MANIKÚRA POČAS PROCEDÚRY

SUCHÁ MANIKÚRA

Klasickú manikúra, kde sa nechty  upravia pilníkom do požadovaného tvaru a dĺžky. Zatlačíme prerastenú nechtovú kožičku a nechty vyleštíme. V prípade potreby pred zatlačením kutikuly podávame zmäkčujúci prípravok. Na záver ošetríme kožičku v okolí nechtov olejčekom a ruky nakrémujeme. Bez lakovania.  
Trvanie: 30 - 60 min.  Cena 15,- EUR

REZERVOVAŤ TERMÍN SUCHÁ MANIKÚRA


MOKRÁ MANIKÚRA

Klasická manikúra, kde sa nechty sa upravia pilníkom do požadovaného tvaru a dĺžky. Po upravení nechtov nechty namočíme do kúpeľa. Po kúpeli zatlačíme prerastenú nechtovú kožičku. Po tomto kroku vykonávame masáž a následne vyleštíme nechty. Na záver ošetríme kožičku v okolí nechtov olejčekom a ruky nakrémujeme. Bez lakovania. Trvanie: 45-60  min.
Cena: 15,- EUR

REZERVOVAŤ TERMÍN MOKRÁ MANIKÚRA

JAPONSKÁ MANIKÚRA

Ošetrenie nechtov vyživujúcou kúrou ktorá obsahuje zmes minerálov a vitamínov. Aplikuje sa bentonitová pasta, ktorá odstraňuje ryhovanie a nerovnosti nechtu. Bentonit je prírodná hornina, ktorá sa skladá z kremíka a ošetrujúcich lipidov. Následne sa aplikuje vysokovýživný prášok z parafínov a včelieho vosku obohatený o vitamíny A, H, E a provitamín B5. Po ošetrení sú nechty pevné a lesklé.
Pre celkové zlepšenie stavu vlastných nechtov odporúčame absolvovať raz mesačne. Trvanie: 30-60  min. 
Cena: 18,- EUR

REZERVOVAŤ TERMÍN JAPONSKÁ MANIKÚRA

WELLNESS MANIKÚRA

Ide o spojenie mokrej manikúry s relaxačnými a ošetrujúcimi procedúrami: peeling rúk, regeneračná maska na ruky, masáž rúk a predlaktia a hydratačný krém. Trvanie: 60 min. 
Cena: 20,- EUR

REZERVOVAŤ TERMÍN WELLNESS MANIKÚRA

GELLAK
jednofarebné

Vykonanie kombinovanej prístrojovej manikúry, vyrovnanie nechtového lôžka bázou podľa individuálnej potreby klienta. Nanesenie farebného gélu. (Oprava/dorobenie zlomeného nechtu, nail art pozri Extra príplatky). Na záver aplikovanie olejčeka na okolie nechtu a krému na ruky. 

Trvanie: do 90  min. 
Cena: 25,- EUR

REZERVOVAŤ TERMÍN GÉLLAK

GÉLOVÉ NECHTY
krátke, stredné, jednofarebné

Ide hlavne  o doplnenie gélových  nechtov. Vykonanie kombinovanej strojovej manikúry, vyrovnanie a spevnenie nechtového lôžka pomocou gélu, dorobenie/oprava nechtov. Nanesenie farebného gélu.  (Nail art pozri Extra príplatky) Na záver aplikovanie olejčeka na okolie nechtu a krému na ruky. Trvanie: podľa dĺžky 90-120 min.
Cena: 30,- EUR

REZERVOVAŤ TERMÍN GÉLOVÉ NECHTY

PREDĹŽENIE NECHTOV GÉLOM
krátke, stredné, jednofarebné

Ide hlavne o modeláciu kompletne nových gélových nechtov. Vykonanie prístrojovej manikúry. Predĺženie nechtov gélom pomocou šablón. Vytvarovanie a spevnenie nechtu pomocou gélu. Nanesenie farebného gélu. (Nail art pozri Extra príplatky).  Na záver aplikovanie olejčeka na okolie nechtu a krému na ruky. Trvanie: do 120 min. 
Cena: 35,- EUR

REZERVOVAŤ TERMÍN PREDĹŽENIE NECHTOV GÉLOM

Extra príplatky

  • Odstránenie modelácie gellaku, gelových/akrylových nechtov bez následnej novej aplikácie  - 15,- EUR

  • Odstránenie cudzej modelácie gellaku, gelových/akrylových nechtov pred novou aplikáciou   - 10,- EUR

  • Lakovanie klasickým lakom - 5,- EUR

  • Francúzska manikúra, babyboomer, ombre  - 5,- EUR

  • Nail art - individuálne cena od 1,- do 5,- EUR / 1 necht

  • Oprava nechtu pri dopĺňaní   1,- EUR / 1 necht

  • Oprava nechtu mimo dopĺňania  od 10,- do 15,- EUR / 1 necht