PRÍSTROJOVÉ A ŠPECIÁLNE PROCEDÚRY

HIFU 3D, thermolifting, biostimulačné procedúry, karboxy terapia, diamantová mikrodermabrázia,  mezoterapia, plazmové pero, či výplň pier alebo vrások hyaluronpenom. 
HIFU 3D LIFTING ULTHERAPIA KOŠICE

HIFU 3D - LIFTING BEZ SKALPELA

HIFU 3D na omladzovanie, ktorá vyzdvihne obočie, rozžiari pohľad či pozdvihne padnuté líca a zlepší pleť prirodzene, bez chirurgického zákroku.

VIAC O HIFU 3D

biostimulácia utskusy

UTSUKUSY BIOSTIMULAČNÉ PROCEDÚRY

Veľmi intenzívne  procedúry na tvár, krk, dekolt, okolie očí a očné viečka sú zamerané na  starnúcu, ochabnutú, suchú pleť,  vrásky, problematickú  a aknóznu pleť, seboreu, rozšírené póry a žilky, pleť poškodenú slnkom, jazvičky, škvrny na tvári.

VIAC O UTSUKUSY BIOSTIMULÁCII

KARBOXY TERAPIA

KARBOXY TERAPIA (+microneedling)

Kyslík má blahodárne účinky na našu pleť. Účinky tejto luxusnej procedúry pocítite a uvidíte už po prvom ošetrení. Pleť je vďaka okysličeniu a profesionálnym séram so vzácnymi zložkami viditeľne omladená, žiarivá, so zlepšenou štruktúrou pleti.

VIAC O KARBOXY

Rádiofrekvencia thermolifting

RÁDIOFREKVENCIA / THERMOLIFTING

Rádiofrekvencia (thermolifting)  je ideálnou voľbou na spevnenie, vypnutie a omladenie pokožky tváre, krku či dekoltu neinvazívnym a nebolestivým spôsobom.  

VIAC O RÁDIOFREKVENCII

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRáZIA A OZONIZéR

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA A OZONIZÉR

Diamantová mikrodermabrázia je pre pleť veľmi efektívna, účinná a bezpečná procedúra na omladenie, určená pre všetky typy pleti.  Ozonizér zlepšuje, prekrvuje, spevňuje, uzatvára póry a dezinfikuje pokožku.

VIAC O MIKRODERMABRÁZII

Hydrodermabrázia

HYDRODERMABŔÁZIA

Unikátna technológia umožňuje hĺbkové čistenie pórov, rozpúšťa a nasáva nečistoty a dokonale zjemňuje pokožku. Odstraňuje mazové zátky a póry zostávajú čisté. Je to jediná kozmetická procedúra, ktorá umožňuje vykonať čistenie, peeling a hydratáciu pleti v jednom kroku.

VIAC O HYDRODERMABRÁZII

MICRONEEDLING MEZOTERAPIA DERMAPEN

MEZOTERAPIA DERMAPEN MICRONEEDLING

Ošetrenie vyvolá „sebaobnovenie“ pokožky. Vlastný obranný mechanizmus kože vyplavuje rastové faktory, ktoré zvyšujú aktivitu kožných buniek a kolagénu. Nové kožné bunky zaplnia vpichy po ihličkách  a spevnia pokožku. 

VIAC O MEZOTERAPII DERMAPEN

VITALINJEKTOR

MEZOTERAPIA BIOREVITALIZÁCIA VITALINJEKTOR

Prirodzené a celoplošné omladenie tváre, očného okolia, krku a dekoltu.

Lifting, hĺbková hydratácia, spevnenie, riešenie problematickej pokožky.

VIAC O MEZOTERAPII VITALINJEKTOR

TEKUTÉ NITE THESERA

TEKUTÉ NITE - LIFTING SYSTÉM THESERA L

Najnovšia generácia liftingu tváre a krku  bez ihiel a bolesti. Bezpečná, klinicky overená a neinvazívna procedúra.

Po zákroku je pokožka viditeľne napnutá, hustejšia,  pružnejšia a rozjasnená.

VIAC O TEKUTÝCH NITIACH

BB GLOW THERAPY

BB GLOW THERAPY                & BB GLOW

Vaša pleť môže vyzerať žiarivo a hladko aj bez mejkapu. Dosiahnite žiarivú, super-hydratovanú , omladenú pleť, bez rozšírených pórov, bez pigmentovych škvŕn, so zjednoteným tónom pleti len v 1-4  procedúrach !

VIAC O BB GLOW

HYALURON PEN

HYALURON PEN

Vyhladenie vrások, či zväčšenie objemu pier kyselinou hyalurónovou. Vďaka Hyaluron pen je aplikácia kyseliny hyalurónovej bezbolestná a účinná niekoľko mesiacov. 

VIAC O HYALURON PEN

PLAZMOVÉ PERO FIBROBLAST

PLAZMOVÉ PERO / PLAZMALIFTING / FIBROBLAST

Ošetrenie plazmovým perom patrí medzi najinovatívnejšie  procedúry na ošetrenie vrások, lifting viečok, spevnenie pokožky, zjemnenie až odstránenie jaziev, pigmentových škvŕn a nedokonalostí pleti vo forme mílií, či kožných výrastkov – fibrómov.

VIAC O PLAZMOVOM PERE